stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Athosek roste do krásy a šikovnosti (a drzosti, po mamince:)

Vloženo: 3.5.2013 | Přečteno: 292x

Utíká to neskutečně a tuto neděli bude Athosek "slavit" už 5 týdnů. Není to už žádné pidi štěńátko. Je sám, a tak má všechno mlíčko od mámy jen pro sebe, a je to na něm vidět.  Mamina se o něj vzorně stará a poměrně trpělivě snáší všechny jeho kousací nájezdy. A že to už není legrace, já mám třeba už prokousnutý ret, od miláčka.

Protože se nějaký ten den udělalo už i docela pěkně, tak jsme Athoska vyvezli vyvenčit na louku. Je to šikovňák a hned se pustil do zkoumání a ochutnávání okolí. Doma nedá do mordičky nic než mámin struk, ale venku ochutnal snad úplně vše co šlo, včetně trávy, hlíny, atd. atd. Lupínky mu koukaly z pusy ještě když jsme se vrátili domů. :)

Protože je Athosek sám, dostává se mu řádné socializace. Spinká sice s mámou v pelíšku s vysokáma stěnama, aby nám v noci neputoval po bytě. Ale jak se probudí, pouštíme ho ven a běhá si po bytě a může tak vše prozkoumat a poznat. Snad během tří dnů se naučil, že v pelíšku se ani nečůrá ani nebobkuje a tak nemám ani žádnou velkou práci s praním. Dokonce vydrží celou noc a na čůrání mě budí až někdy kolem 6. hodiny ranní. Je to prostě šikula :) Na ruch a občasný hluk domácnosti (fén, padající hrnce, atd.) reaguje bez nějakého lekání, víceméně se jen koukne co se děje a jde si zase po svém. Nejoblíbenější hračkou se staly samozřejmě naše papuče a nahánění mámy po pokoji a následné společné ulehnutí do pelíšku nebo na gauč, kde pak probíhají řádné kousací hrátky.

Máme za sebou také už 2 odčervení, prohlídku u veterináře někdy kolem 2. týdne života a miláček vypadá naprosto v pořádku. Athoska také už navštívil jeho budoucí páníček a myslím, že si oba padli do oka, myslím, že jsem vybrala skutečně dobře. ALE...Neskutečně jsme si na Athoska už zvykli, je to úžasňák, je tak chytrý, rozotmilý, srandovní...Chjo, bude to velmi, velmi těžké loučení.

To, jak Athosek roste, samozřejmě dokumentujeme na fotografiích. Už několik alb je nahráno na rajčeti, najdete je v Galerii.

- - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - -

navigace: *************************************************************************************** > Aktuality > Athosek roste do krásy a šikovnosti (a drzosti, po mamince:)
CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI