stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Báječný víkend na Slovensku

Vloženo: 22.11.2011 | Přečteno: 286x

Tento  víkend jsme měli naplánovaný už hodně dopředu. Návštěva Slovenska byla spojena s konáním výstavy v Nitře, které se účastnila chovatelka od naší Natali, Danka. Už dlouho dopředu jsme byli domluvení, že tam dojedeme, ukázat Naťuldu a prostě se jen tak potkat a užít si příjemný den ve společnosti vizslolidiček.

Na Slovensko jsme dorazily v pátek odpoledne. Zastavili jsme se cestou k ubytování ve Smolenicích a tam jsme vyrazili na procházku krásným parkem kolem místního zámečku. Holky se pěkně vyběhaly v popadaném listí, a my se pokochali, je to tam moc hezké. Potom jsme se už vydali směr penzion. Pana majitele myslím trošku zamrazilo, když nám šel odemknout vstup do našeho příbytku, jedna z holek totiž v autě neskutečně vyla, chudák se nás jen ptal, jestli tohle budou dělat i v noci:) Už jsme si skoro mysleli, že nás pošle pryč:) Naštěstí jak jsme holky vypustili a pán uviděl, že jsou to vizslenky, bylo vše v pohodě:)

V sobotu ráno jsme se pak už vydali směr Nitra, měla nás čekat asi hodinka cesty, to bych ale nesměla zapomenout Darlenky očkovák na pokoji, takže jsme se vraceli, ještě že mám tak klidnou zlatou drahou polovičku :) Do Nitry jsme tak dorazili s hodinovým zpožděním oproti plánu, naštěstí jsme nic nezmeškali, jeli jsme tam pouze na koukanou. Hned před halou jsme potkali Danku se Sorbonnem, a několik Nataliných sourozenců z B vrhu. Darča pejskům zase voněla, neb už má zase náběh na falešku, takže dělala chvílema netykavku, ale nic hrozného. Počkali jsme společně na posouzení všech účastníků z naší „party“ a potom jsme vyrazili společně na malou procházku kolem říčky. Natali s Darčou ukazovaly, že si ve svých hrátkách v podstatě vystačí samy, Sorbonnek zase řádil s neskutečnou střelou Coffe:) Po procházce jsme si ještě prošli stánky, pokoupili nějaké drobnosti, hlavně mlsky pro holky, a vyrazili směr penzion. Vzali jsme to malinkou oklikou a cestou jsme se zastavili ještě v Šali, kde jsme se krásně prošli kolem Váhu. V křoví se tam holkám dokonce podařilo vypíchnout několik bažantů, takže spokojenost ve všech směrech:) Vůbec, těch bažantů tam, krása! :) Aby toho nebylo málo, zastavili jsme se cestou ještě u přehrady Králová, kde jsme se ale zdrželi už jen chviličku, protože byla už pěkná tma. Večer zrzky i my odpadli a zrzky se pak v noci obě nenápadně přestěhovali k nám do peřin:)

V neděli jsme si potom udělali prima výlet do nedaleké Trnavy, prošli jsme si město, holky se proběhly v místním parku, kolem řeky. Neskutečně to uteklo, odpoledne jsme se už pomalu museli sbalit a vyrazit směr domov.

Víkend to byl parádní, počasí nám docela přálo (na listopad bylo myslím ještě velmi přijatelně), potkali jsme spoustu fajn lidiček, poznali jsme nějaké ty krásy Slovenska a hlavně nám spolu bylo dobře:) A jelikož se to tak podařilo, určitě si to někdy v brzké budoucnosti zase zopákneme:)

Fotky nemáme, každopádně v sobotu na výstavě a na procházce fotila Danka, odkaz na její fotky je tady.

- - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI