stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Darinka si zvyká na nové prostředí

Vloženo: 20.5.2010 | Přečteno: 256x

Darlenka si krásně zvyká, všechno je pro ni nové, ale až na to, že doma osamotě stále dost jančí, je opravdu šikovná a čerpá novinky do své hlavinky plnými doušky. V parku už se mi nebelhá za patami, ale lítá jak blázínek, jakmile potkáme jiné pejsky (máme tu už i vizsí kámošku), mohla by se strhnout. Asi taky bude mít ráda vodu, protože pokaždé když jdeme kolem řeky, Darlenka se vrhá ze srázu a chce k vodě. Nemít ji na vodítku, asi by nám už uplavala:) Na obojek si šikulka zvykla okamžitě, vůbec ji to nepřišlo divné. Vodítko je už taky fajn, občas se zadrhne, ale spíš běží pěkně přede mnou, aby ji něco neuteklo. Musím říct, že Darlenka je kulička plná energie a i když s ní trávíme tak 3 hodiny venku, stejně ještě stíhá doma řádit jako černá ruka a když jsme v práci, všem dává dost hlasitě najevo (je to slyšet až před panelákem:), že je doma sama:) Po příchodu nás pak vítá, jak kdyby nás neviděla rok:)Chodí spát v 10 a ráno je pro ni nějak kolem 5 hodiny, a to si prosím potřebuje naprosto nutně hrát...:)

Samozřejmě je to taky pěkný ďáblík a tvrdohlavec. 20 x ji odnesu za kůži od kytky (která má už jen asi polovinu původních listů) a ona stejně hned nabere směr a jde na kytičku znovu:)Nejvíc to dělá ráno, aby mě dostala z postele.

Jediné, co nám zatím moc nejde, je loužičkování, dneska mi třeba Darloušek počůrala tašku na noťase:) No i nějaký ten bobek občas uklízím. Ale to se určitě taky časem zlepší:)

Na víkend jedeme k našim za Barbuchou. Mimochodem, Darlenka tam byla v úterý na hlídání a s Barníkem si skvěle rozumí, jsou to oba stejný torpéda:)

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI