stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Darlenka hárá

Vloženo: 26.4.2011 | Přečteno: 240x

O víkendu jsme měly s Darlenkou na chvilku nechat cvičení cvičením a jet zase předvést, jakou že to máme doma krásnou zrzku - na výstavu do Českých Budějovic. Bohužel, Darlence se tento nápad pravděpodobně nepozdával, možná proto že hlásili tak krásné počasí a ona se viděla spíš někde v rybníku než na rozpáleném výstavišti, a začala nám holka 2 dny před výstavou hárat. Pozitivní na tom ovšem je, že hárání přišlo snad na den přesně půl roku po tom prvním, což je určitě velmi příjemné pro budoucí plánování, snad taková pravidelnost bude pravidlem;)

To, že jsme nemohly na výstavu mě samozřejmě trošku mrzelo, bylo přihlášeno zase poměrně hodně maďarů, což znamená vždy spoustu fajn lidiček. Ale tak vynahradíme si to někdy příště, třeba v Brně;) Bohužel jsme si nakonec ani moc neužily krásný prodloužený víkend, protože já jsem prozměnu chytla nějakýho bacila a víkend jsem proležela. Ovšem, Darlenka se tedy netvářila, že by ji to nějak vadilo a válela se též, střídavě na prosluněném balkóně a na své sedačce:) Ještě že je při hárání tak vyklidněná:)

Také se stalo to co jsem předpokládala, kvůli hárání nestíháme místní vlohy, ještě že jsem Darču ani nehlásila. Objednala jsem ale už nějaké nové aportky a těžší kozlík, a chystám se Darlenku pořádně zaměstnat, aby zas neměla mylšenky na imaginární štěňátka jak posledně;) Tak uvidíme, jak se s tím vším poperem:)

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI