stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Darlenka poprvé na dovolené

Vloženo: 4.10.2010 | Přečteno: 260x

 

Tak máme za sebou první dovolenou, na kterou nás doprovázela i Darlenka a myslím, že jsme to všichni přežili celkem bez úhony.

Minulý týden jsme se vydali do Jeseníků a plánem bylo, že budeme dělat denně tůry a Darlenku tak unavíme a budeme si pak moct užívat taky chvilky pohody a klidu. Plány nám malinko překazilo počasí, kterého jsme se už před odjezdem trošku obávali. Hlásili totiž dost škaredě. Každopádně, předpověď se nakonec nenaplnila, protože ve skutečnosti bylo ještě hůře;) Celá dovča nám propršela a rtuť na teploměru nevyšplhala víc jak na 10 stupňů a to myslím ještě přeháním.

My jsme se ale nenechali odradit a stejně jsme každý den několik hodin vycházkovali po horách. Ono taky zůstat na pokoji s nevyběhanou vizslou by bylo pomalu životu nebezpečné. Cíl se nám podařilo vždy naplnit a Darlenka každý večer krásně odpadla, my ovšem s ní, napadeni nemilou virózou. Každý den s námi taky Darlenka chodila do restaurací a chovala se v rámci jejích možností, slušně. Je totiž neskutečně žravá, a kdyby mohla, snědla by jídla všem hostům. Časem ale pochopila, že takhle ne a většinou si lehla pod stůl a byla hodná. Prostě bylo to fajn a Darča byla moc šikovná.

O víkendu jsme ji a Barnymu ještě připravili překvapení v podobě vycházky s Jančou a Honzíkem a jejich psíma holkama z Brna. Janča byla tak hodná, že mi Darlenku vyfotila v postoji (=rozumějte rádoby postoj v našem pojetí, musíme hold ještě trénovat) a moc ji za to ještě jednou děkujeme!

- - -    - - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI