stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Darlenka roste a sní i její energie

Vloženo: 3.7.2010 | Přečteno: 283x

Aktuality na stránkách moc nepřibývají. Není to tím, že bychm se snad doma nudili a nebylo co psát, spíše naopak, není kdy.Darlenka nás totiž zaměstnává svou nevyčerpatelnou energií, o víkendech ani nemluvě, jak se spřáhne vizsla s vizslou...;) Takže co se u nás děje?

Především, Darlenka nám neuvěřitelně roste. Jeden týden jsem měla pocit, že po ránu je prostě vidět, že už je zase maličko větší. No, vidět to bylo minimálně na váze. Darlenka ve svých 3 měsících vážila 10,2 kg. Takže se nám z původních 5,5 kg, které měla, když jsme ji přivezli, už zdvojnásobila, prostě pěknej macíček. 

Ve svých 3 měsících se také naučila si říkat na záchod  a kromě nějaké nehody, která se teď stane tak max. 1* týdně a to ještě naši vinou, je opravdu čistotná.

Na vycházkách si vede taky moc dobře, samozřejmě jsou pro ni strašlivě zajímaví všichni pejsci. Jako maličkaté ji stačilo při potkáni psa ukázat pamlsek a psa si ani nevšimla, teď už zjistila, že s některými psíky je prostě švanda a je nutné se se všemi pozdravit:) V parku mi taky už od 3 měsíců pěkně vystavuje celou kosí kolonii, která se tam schovává nazemi v listí. Když potkáme zajocha, kterých máme mimochodem v parku na sídlišti víc, než jich potkáte za Jihlavou v lese:), čmuchá pak po stopě jak zběsilá. Je vidět, že vlohy v sobě určitě má, teď už jen je dostat do správných mezí, no uvidíme.

O víkendech jezdíme pravidelně za Barnym. Ten byl z počátku z Darlenky nadšen, další víkend už otráven a teď jsou prostě nerozlučná dvojka a dokonce se nám už stalo, že když k Darlence u rybníka bežela nějaká cizí fenka, Barny po ní, pro něj neskutečně, vyjel. Co jsem ho teda musela omezit, když si ji začal hlídat i před dětmi, to už bylo příliš a tak dostal za vyučenou.

I v Jihlavě už má Darlenka vizslí kmošky. Bohužel jsme se viděli teprve 2*, nějak nám poslední dobou nezbývá čas. Ale určitě to napravíme, Darlenka je totiž po boku vizsliček nejspokojenější.

A co k Darlenčině povaze. Je úplně jiná, než Barny, je mnohem drzejší, mnohem vzteklejší, ale taky mnohem samostatnější a nebojácná (teda krom motorek, ty jak vidí, zdrhá:). Takže i s výchovou to bude asi maličko složitější, ale my to určitě zvládnem. Na podzim se chystáme na pár lekcí na cvičák do psí školky. Nechceme se učit žádné obraty nebo tak. Spíš se budu učit já, jak líp s darouškem komunikovat a věřím, že to přinese ovoce.

Máme spoustu nových fotek, a to jak na rajčeti, tak několik přímo na webu CHS Z Mešinské hájovny, v sekci MOK vrh D.

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI