stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Dovolenka na Slovensku

Vloženo: 21.9.2013 | Přečteno: 203x

Tento rok jsme si dovolenku pošetřili a vyrazili jsme až po prázdinách. Dlouho jsme nevěděli, kam že vyrazíme a nakonec jsme se rozhodli navštívit opět krásné slovenské hory. Protože jsme loni byli velmi spokjeni v kempu Turiec vo Vrútkách, vyrazili jsme tam i letos, tentokrát už ale ne do stanu, ale pěkně do chatičky, díky ne už úplně tropickému počasí jsme si do stanu přece jen už netroufli.

Počasí nám vyšlo nádherné a tak jsme si chození po kopečkách krásně užili. Navíc jsme už od loňska věděli, že vo Vrútkách bydlí se svou rodinou Natalin bráška Bentley Buona Casa, a tak jsme hned po příjezdu napsali jeho paničce Sašce, ještě ten den jsme zašli na pivo a o dva dny později i na příjemnou podvečerní procházku. Bylo to moc příjemné a ještě jednou za možnost setkání Sašce děkujeme.

V plánu byla také z mé strany velmi očekávaná návštěva Darlenčina "zachráněného" bratra Duhaje. Bohužel to ale zrovna vyšlo tak nemile, že Duhaj nebyl v době naší dovolené doma, ale připravoval se na zkoušky mimo domov. Tak snad se nám ho podaří poznat někdy jindy.

A z dění všedních dní - Darlenka si opět myslí, že čeká imaginární štěňátka. Bohužel, ani po šťendech se faleška neupravila, proto jsem se rozhodla letos už plánované SZVP neabsolvovat, aporty, ochotu, klidy bychom pravděpodobně zvládly v pohodě, ale na rákosu bychom to měly jisté. Věřím, že příští rok to snad vyjde nějak lépe a zvládneme jak SZVP tak i LZ, uvidíme.

- - - - - - - - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI