stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

DUO CACIB Brno

Vloženo: 6.2.2011 | Přečteno: 285x

Uplynulý víkend se nesl jednoznačně v duchu mezinárodní výstavy v Brně, které jsme se zúčastnili a to jak v sobotu, tak v neděli.

V sobotu jsme se sešli, stejně jako v Olomouci, se sourozenci Durcásem a Dorotkou. Opět před námi běhali v kruhu setři, takže čekání bylo nekonečné. Nakonec jsme se přeci jen dočkali. Jako první z nás šel do kruhu Durášek, který se předváděl opravdu krásně, moc hezky stál a pohyb byl taky parádní. Nakonec se rozhodčí rozhodoval mezi Duráškem a ještě jedním pejskem a Durášek byl nakonec 2. tedy Výborný 2! Krásný úspěch, gratulujeme! Vsadím se, že příště Vás ten CAJC nemine! :)

My jsme se s Darlen předváděly v sobotu v kuhu společně s dašími 6 fenami, mezi nimi byla i Dorotka. Pan rozhodčí Piskay opravdu prohlížel všechny důkladně, sledoval pozorně pohyd a nakonec nám zadal Výbornou 3! První byla Cesminna bell Od Křemence, (opravdu krásná fena) a druhá byla Albee Vives Bohemia. Sestřička Dorotoka dostala samozřejmě taktéž výbornou!

- - -

V neděli nás už bylo v kruhu "jen" pět. Darlenka toho už ale měla plné brýle a už ji to fakt nebavilo, což se projevilo hlavně v pohybu, kdy mi místy hupsala jak kůzle:) I přesto dostala od pana Šimka výbornou, konkrétně V4. Naše sestřička tentokrát opět skvěle bodovala (stejně jako v Olomouci) a získala CAJC a už jen jeden titul a Junior CH bude na světě;) Gratulujeme!!!

Dvoudenní double výstava byla opravdu náročná a asi si to takto (2 výstavy, 2 dny po sobě) někdy v blízké době nezopáknem, přeci jen takoví nadšenci nejsme:) Na druhou stranu bylo ale příjemné potkat spoustu prima lidiček, jak z vizslího tak výmařího kruhu. Viděli jsme se i s našimi prima chovateli, kteří nám u kruhu oba dny drželi pěstě a byli nám oporou, ani to možná nevědí, ale jejich zájem je pro nás velmi důležitý! 

Musíme taky moc poděkovat našim nejmilejším přátelům, Honzíkovi a Janče, kteří nám o víkendu poskytli azyl a Janče speciálně za podporu a ochotu absolvovat se mnou ty dva náročné dny;) Jste nejhodnější!

 

 

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI