stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Hanácká národní výstava psů - Olomouc 7. 1. 2011

Vloženo: 10.1.2011 | Přečteno: 325x

Naše výstavní premiéra je za námi a troufám si říct, že jsme jí s Darlen prošly s úspěchem. Na výstavu jsme vyrazili v pátek ráno společně s Ditou a Tomem a jejich Ebi (Bertou z Hanačova). Dita s Tomem byli tak hodní a nabídli nám s Lukym spolujízdu, byla jsem za to opravdu ráda, protože jsme přeci jen nevěděli, co bude v Olomouci vše potřeba, jaké papíry, atd. A protože Ebinka má už několik výstav z loňska úspěšně za sebou, byla jsem ráda, za Ditinu a Tomovu přítomnost, pomoc a podporu.

Na výstaviště do Olomouce jsme dorazili kolem půl deváté ráno, našli jsme se s Peťou, Petrem a Durcásem, zkusili jsme se proběhnout v kruhu a pak už jsme se jen usadili ke kruhu a čekali a čekali... Tolik setrů pohromadě (byli v kruhu před námi) jsem asi ještě neviděla. Řada na nás přišla kolem 12 tuším. První z nás šla do kruhu Peťa s Duráškem. Durášek byl šikulka, jen tedy ukazovat zuby se mu moc nechtělo. Bohužel byl po nemoci hubeňourek a pan rozhodčí mu zkritizoval hřbet - lezla mu lehce páteř. V kruhu se tak umístil na krásném druhém místě, protentokrát s VD2. Gratulujeme.

Po chvilce přišla řada i na nás a to už jsem stavěla Darlen v kruhu po boku Dorotky (Doreen z MH) a Billie z Malej horky. Čtvrtá přihlášená fenka do naší třídy nedorazila. Byla jsem až překvapená, jak se Darlen v kruhu chovala klidně a jistě. Hned na začátku stála celkem dlouho v postoji, protože pan rozhodčí si povídal s jakýmsi pánem a až po nějaké době si všiml, že už tam netrpělivě čekáme na posouzení. Jako první se kontrolovaly zuby. Pan rozhodčí Stanovský začal u Billie, k nám mezitím přišel neznámí pán, který před tím s rozhodčím debatoval. Koukl Darče do mordy a skus se mu moc nepozdával. Já v tu chvíli koukala s pusou dokořán (myslím), za prvé jsem nevěděla co je to za člověka a proč ji kontroluje zuby, když to má dělat rozhodčí, a za druhé samozřejmě hlavně kvůli tomu skusu. Nakonec ale přikročil k Darče i pan Stanovský a po chvilce řekl, že jsou to nůžky, ale volné. Pak už vše proběhlo, jak mělo, pan Stanovský se rozhodoval mezi Dorotkou a Darlen a nakonec V1 CAJC získala Dorotka (a později i nejlepší mladý) a Darlen zíkala V2, obě holky s moc pěkným posudkem! :)

Po nás šla do kruhu ještě Ebi, která získala V1 CAC! Gratulujeme! :)

 

Výstavu jsme si až na dlouhé čekání celkem užili, a to hlavně díky přítomným lidičkám:) Darča opravdu překvapila, hlavně tím, že nijak zvlášť neřešila přítomnost tolika psů. Po nějaké době si zalezla do přepravky a odpočívala. A jelikož tu výstavu zvládla tak skvěle a nepřineslo ji to žádné trauma nebo tak něco (na rozdíl ode mě:), neváhala jsem a ještě v sobotu jsem Darču přihlásila na DUO CACIB do Brna, kde se opět potkáme s Dorotkou a Durcásem a snad i s Jurou a Evčou. Já jsem hlavně zvědavá, co nám tam rozhodčí řeknou ohledně toho skusu.

Několik fotek z výstvay, které fotil Tomáš Kopečný, je tady.

- - -

navigace: *************************************************************************************** > Aktuality > Hanácká národní výstava psů - Olomouc 7. 1. 2011
CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI