stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Jak se máme, jak žijeme

Vloženo: 20.8.2013 | Přečteno: 194x

Od poslední aktualizace uběhlo několik měsíců a za tu dobu se přihodila velká spousta věcí. Ta nejdůležitější byla, že 24.5.2013 si našeho miláčka, Athoska, vyzvedl jeho nový páníček, Lukáš. Snažila jsem se nebrečet, ale víte jak... Byl jediný ve vrhu, byl neše první štěňátko a i když nám i díky tomu, že byl jediným štěňátkem, dával poslední 3 týdny skutečně hodně, ale hodně zabrat, byl to největší miláček a loučilo se mi s ním těžce. Naštěstí Athosek nebydlí daleko a už asi za necelé 3 týdny nám ho Lukáš přivezl zase ukázat. Ten malý zrzavý drzounek mě už snad ani nepoznal. Bylo mi to líto, trošku (hodně), ale na druhou stranu, měla jsem jistotu, že se musí mít opravdu skvěle, když už si na nás skoro ani nevzpomene. Athoska jsme viděli od té doby ještě několikrát a další setkávání do budoucna určitě plánujeme.

S Darlenkou jsme se někdy od června začaly chystat na zkoušky z vodních prací. O pomoc jsem poprosila dnes už kamarádku Martinu Sedláčkovou, zajely jsme za ní s Darlen několikrát pocvičit do Havlíčkova Brodu. První cvíčo se Darlen moc nepředvedla, hlavně ochota byla všelijaká. Ale Martina mi naštěstí ukázala malý trik jak na to, my jsme na tom potom doma zapracovaly a když jsme pak přijely za Martinou po 14 dnech, byla Darlen jako vyměněná a ochota na hluboké vodě byla naprosto ukázková, plavala krásně daleko, hledala moc pěkně dostran. Byla jsem na tu mou potvoru moc pyšná. Míň pyšná jsem na ni tedy byla pak v rákosu, kam se ji do kopřiv nechtělo a musela jsem na ni hodně křičet, abych ji tam dostala, ale nakonec se podařilo. Měla jsem z toho nakonec docela dobrý pocit a Darlen nahlásila na SZVP konané v Jihlavě. A kdo by to byl čekal, Darlen samozřejmě začala několik dní před zkouškami hárat. Tak uvidíme, jestli to tedy zkusíme ještě někde jinde letos a nebo si pošetříme SZVP, stejně jako lesky a na rok příští.

Na přelomu července a srpna jsme s holkama taky vyrazili na takovou kratší dovolenou do Beskyd, pěkně do kempu, pod stan. A bylo to skvělé. Beskydy jsou opravdu nádherné, vyšlo nám skvělé počasí, takže jsme chodili, odpočívali, kochali se, hráli si s psikama... no prostě nádherný relax v nádherné přírodě. Jen to trošku moc rychle uteklo. Ale líbilo se nám tam tak moc, že se tam jistě zase brzy podíváme.

V červnu a v červenci jsme se také zúčastnili dvou výstav. V Brně se Darlenka zdála panu rozhodčímu v blahobytné kondici a díky tomu jsme dostaly naše první VD, Darlen prý díky kilům navíc nepůsobila na pana rozhodčího dostatečně elegantně v pohybu. No, je to možné, nějaké to kilo navíc po štěndech přece jen ještě měla ;) Na červencové výstavě v Mladé Boleslavy jsme už dopadly o dost lépe, kdy si Darlenka v třídě pracovní vyběhala titul V2, res. CAC a moc krásný posudek. Uvidíme, jestli ještě letos někam zavítáme, lákají nas Budějovice, tak možná, i když možná taky budeme mít lepší věci na práci ;)

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI