stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Národní výstava Klatovy

Vloženo: 6.6.2011 | Přečteno: 279x

Po háráním překažené výstavě v Budějovicích jsem se asi v nějaké euforii rozhodla přihlásit Darlenku na národku do Klatov. Asi až potom jsem se podívala, jak že je to vlastně daleko a docela mi zatrnulo. Naštěstí je kolem psisek spousta fajn lidí a tak když přišlo na věc, dostala jsem nabídku od Peti Janíkové, že mi bude dělat cestou průvodce a dokonce jsem dostala i pozvání na super víkend strávený poboku vizslat a jejich fajn páníků.

A tak jsme s Darlenkou vyrazily z Jihlavy už v pátek. S Peťou jsme měly sraz u Pelhřimova a od tama jsem se už jen nechala vést až do malé vesničky ke Klatovům, která byla naším cílem. Azyl nám poskytla nejhodnější Jarka, její maminka a jejich úžasné 3 viszlí (Adélka, Arosa a Areta) a jedna basetí (Baruška) slečna (CHS Z Elevenu). Peťa po přijezdu vypustila z auta své vizslí osazenstvo - Alertu, Aloru a Locouška, já vypustila Darču a na místě nás čekal ještě Ruda s Arnym (Ajk z Elevenu). Prostě zrzavo, kam se člověk podíval. Darča jako první projela všechny misky a sežrala kde co zbylo a večer se na vycházce stihla ještě vyválet v kravinci, to asi aby paní rozhodčí druhý den pořádně voněla. Prostě se zas předvedla v nejlepším světle:)

Páteční večer jsme si užili parádně, s Darčou jsme se vyspaly do růžova a v sobotu jsme v půl osmé vyráželi všichni směr Klatovy. Vystavovali jsme celkem 5 psů. Maďaři nastupovali do kruhu jako první, takže jsme ani dlouho nečekali. Jako první z naší výpravy nastoupil do kruhu Ruda s Arnym a šlo to jak po másle... V1, CAC, za chvilku NV a čekání na souboj o BOBa. Pak už jsme do kruhu naklusaly já s Darčou a soupeřkami nám byly Peťa s Alertou. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naši stranu a znovu jak po másle...V1, CAJC, JBOB a čekání na souboj o BOBa. V Kruhu se předvedla i Arosa a Aretka, která získala první CAC a panička byla nejšťastnější:) Národní vítězkou se stala krásná Cilka z Héku, která s námi též nastoupila o BOBa. Souboj o BOBa byl fajn, rozhodčí se nakonec rozhodovala mezi Darulou a Arnym. Vítězství nakonec získal Arny, dle slov rozhodčí, rozhodlo Darčino světlé oko - no s tím nic moc neuděláme:) Popravdě mě ale získání BOBa před výstavou ani nenapadlo a Arnymu titul strašně moc přejeme, je to kluk šikovnej a krásnej, s páníkem si ho zaslouží! :)

Jako JBOB jsme se doslay s Darčou i do odpoledních soutěží. Mezi tím jsme se ale stihli zajet vykoupat k pískáčům, stavili jsme se na obědě a prospali jsme se lehce v parku. Po návratu na místo dění mi bylo jasné, že tohle už bude víceméně formalita, Darula byla už totálně unavená z tepla a hlavně otrávená z nekonečného čekání. A tak jsme si v hale zaběhly jedno kolečko a do užšího výběru jsme už vybrány nebyly.

I tak to byl pro nás mega úspěšný den, náš první titul, naše první medaile! :) Darlenka byla strašně šikovná a i přes to, že jsem se na nějaké trénování postoje a výstavní přípravy naprosto vybodla, se předvedla krásně, holka moje šikovná! :)

Tak a teď popřemýšlíme, jestli se pokusíme o juniora, nebo ne, znamenalo by to přihlásit se na výstavy do Boleslavi, ale ty jo, mě se táák nehce... .) Uvidíme:)

Ještě jednou musím poděkovat za azyl Jarce a za zprostředkování fajn víkendu Petře Lokyškové, bylo nám s Vámi fajn, děcká! :)))

- - -

Z leva: Ajk z Elevenu (CAC, NV, BOB), Areta z Elevenu (CAC), Darlen z MH (CAJC, JBOB)

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI