stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Naše plány 2012 :)

Vloženo: 6.12.2011 | Přečteno: 218x

V příštím roce máme před sebou spoustu práce a velké plány. Především bychom rádi s holkama absolvovali lovecké zkoušky. Natali má už vlohy úspěšně za sebou, Darlenku čekají v květnu. Bohužel termín místních ZV se nám kryje se světovou výstavou, tak ještě uvidím, jak to vymyslím. S Darlenkou a jejím bráchou Durcásem se chystáme na jeden týden na výcvikový tábor do Těšan. Tento výcvikáč bývá každoročně zakončen podzimními zkouškami. Takže uvidíme, jak na tom miláčkové budou a když by to bylo dobré, možná bysme zkusili podzimky už tam. Pokud ne, pak bychom určitě rády absolvovaly místní podzimky, jen to hárání aby nám to nezkomplikovalo. Pokud by se nám toto podařilo, stane se z Darlenky chovná fena, což je náš mezník a cíl:)

Natali čekají podzimní zkoušky napodzim na Slovensku. Chystáme se s oběma holkama alespoň na jeden víkend na výcvik pravděpodobně k Jurovi, případně možná do Těšan, uvidíme, jakou z tama budeme mít zkušenost. O Natali ale nemám strach, že by zkoušky nezvládla, je opravdu hodně chuťová a pro Milana udělá cokoliv, takže tam to bude spíš o tom, dozvědět se, jak to má vlastně vypadat, zkusit si to a pak to jít předvést;) Pokud to půjde dobře, možná bycom s holkama zkusili zvládnout i vodní práce, uvidíme:)

V příštím roce se určitě také zase ukážeme na nějaké té výstavě. Nechtěla jsem to moc hrotit, ale po úspěchu v Zákupech si říkám, že by bylo škoda Darlenku někde nepředvést. 100% je už naše účast na lednové národce v Brně. Vážně zvažuji i přihlášení DUO Cacibu Brno. Bohužel, Natali má někdy leden až únor hárat, takže tu přihlásíme na nějakou výstavu později. Ráda bych zajela i v březnu do Budějovic, začátkem dubna má totiž zase začít hárat Darlen, a v květnu už budou naším top zájmem přípravy na vlohy. Tento rok bych taky ráda vyjela na nějakou zahraniční výstavu, zvažuji světovku v květnu a pak asi nějaké to Slovensko, možná Polsko nebo Maďarsko:)

Tak uvidíme, plány jsou velké, jsem zvědavá, co z toho všeho zvládnem:)

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI