stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Naše první společné Vánoce

Vloženo: 29.12.2011 | Přečteno: 270x

Neskutečně to uteklo a naše první společné Vánoce jsou za námi. A že jsme si je užili. Štědrý večer naštěstí proběhl bez shozeného stromečku,  pséky sežraného kapra, či podobných, mnou v podvědomí očekávaných událostí.  Všichni jsme byli asi moc hodní, protože jak holky tak my jsme měli pod stromečkem spoustu dárečků. Holky si ty svoje našly okamžitě a neomylně:)

Každý den jsme vycházkovali a protože Natali si načasovala hárání přesně na svátky, jezdili jsme většinou někam za město, kde se holky krásně vyběhaly a my nemuseli trnout, kde vyběhne jakej štěňátekchtivej pes. Na Štěpána jsme se jeli podívat na Bárníka, bohužel díky hárání jsme nemohli vzít holky s sebou, hrozně jsem se na to těšila, mít 3 vizslouny pohromadě, ale tak přírodě neporučíš,  vynahradíme si to příště.

Po Vánocích nám Natali s páníkem na pár dní odjeli kvůli práci, takže jsme vyrazily s Darlenkou k rodičům za Barnym. Podařilo se nám dokonce naplánovat společnou vycházku s Jančou,Lukym a jejich zrzečkem Dipem. Opět jsme si dali okruh v krásných Toulovcových maštalích a psiska byla nadšená. A i když Dip s Barnym na sebe sem tam vrkli, proběhla vycházka v prima duchu, psiska se vyběhali a my pokecali, jak jinak než o těch našich zrzouncích:)

A co jinak, v nejbližší době nás čeká v sobotu společná vycházka s Ebinkovci, na kterou se už moc těšíme, bydlíme takový kousek a poslední dobou nám ty společné vycházky bohužel moc nevycházely. A další týden se pak chystáme s Darlenkou na výstavu do Brna. Bohužel, Darlen má opět falešku, tudíž má naordinovanou lehkou dietu a obavám se, že bude na výstavě trošek hubenější, ale zas pořád lepší, než aby se ji dělalo mlíčko, i tak má už cecíky nateklé a stejně nás to asi nemine, opět.  Ale tak uvidíme jak dopadneme, na výstavu se těšíme tak i tak, uvidíme tam totiž hned dva Darlenčiny sourozence, Duráška a Dorotku, jsem na ně zvědavá, jak se zase změnili, co jsem je neviděla.

Protože jsme byli opravdu hodně hodní, nadělil nám Ježíšek k Vánocům nový foťáček. První pokusy už proběhly a fotky jsou myslím docela pěkné, mrknout můžete ve fotogalerii nebo tady.

 

- - - - - - - - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI