stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Speciální výstava Zákupy

Vloženo: 15.8.2011 | Přečteno: 321x

V zápalu boje o Junior šampiona jsem Darlenku zkusmo přihlásila na speciálku do Zákup. Chtěla jsem tam i proto, že jsem vědala, že se tam uvidíme s bráchou Durcásem a Jurou a Evičkou z Mešinské hájovny a že bude na této výstavě pořádně zrzavo. Když jsme ale pak viděla, že nás v kruhu mladých fen bude 16, moc nadějí na CAJCe jsem si popravdě nedávala:)

Na 230km štreku jsme vyrazili už brzy ráno s hodinouvou rezervou, i přes to jsme ale díky uzávěrkám silnic a neznačeným objížďkám dorazili do Zákup pozdě a to jsme ještě byli rádi, že jsme dorazili. Výhodou bylo, že jsme si tím zkrátili čekání u kruhu:)

Jako první z naší "party" vyrazil do kruhu Durcás z MH s Peťou. Z Durcáse je krásný, mohutný pes a tak nás nepřekvapilo, že se panu rozhodčímu L. Mullerovi moc líbil a nakonec v konkurenci 5 psů mezitřídu vyhrál a odnesl si titul V1,CAC!

Po posouzení všech psů jsme pak do kruhu naběhly i my s Darlenkou. Ač nedorazily úplně všechny přihlášené  mladé feny, i tak nás bylo v kruhu opravdu hodně a posuzování trvalo snad hodinu. Darlenka se panu rozhodčímu předvedla moc pěkně, stála potvůrka jak socha. Dostaly jsme výbornou, krásný posudek bez vytknutí jediné chybičky a nakonec konstatování, že se jedná o krásnou, vyváženou fenu. V boji o pořadí se pan rozhodčí rozhodoval hlavně na základě posouzení pohybu a protože to je Darči velká přednost, byly jsme vybrány mezi 4 nejlepší a záhy jsem už měla v ruce ruku pana rozhodčího s gratulací k V1, CAJC:) Vůbec jsem nevěřila, z tolika fen, to byl opravdu krásný úsěch! :) Než jsem si stihla cokoliv uvědomit, už jsme s Darčou zase běhaly, tentokrát v boji o BOJ, utkaly jsme se s nejlepším mladým psem, Bernardem Ariadnina nit. Opět rozhodoval především pohyb, a tak jsme za chvilku opět v ruce držela ruku rozhodčího a přijímala gratulaci k titulu BOJ!:) Radost veliká. Díky tomuto titulu jsme se probojovaly až do závěrečných soutěží, takže nezbývalo než čekat na odpoledne. Po nás nastoupila do kruhu ještě Ebi - Berta z Hanačova s Ditou. Ebi se předvedla moc hezky, je to modelka od přírody, a ve velké konkurenci 10 fen získala Výbornou 2 a titul Res. CAC! :)

V době čekání na odpolední soutěže jsme ještě využili příležitosti a Darča si prošla výběrem do chovu s výsledkem kandidát chovu.

Čekání na odpolední soutěže jsme si krátili povídáním s Peťou a Evičkou a Jurou. V odpoledních soutěžích šel jako první z nás do kruhu opět Durcás s Peťou, bojovat o titul Vítěz výstavy (pes). Utkal se s krásnými psi, ale protože psi z našeho vrhu mají vážně krásný pohyb, který Durcás pěkně předvedl, stal se Durášek Vítězem speciální výstavy! Peťa tak porazila Juru, který taky předváděl CACového psa. Jura měl ale větší radost, než kdyby to vyhrál on:)

A pak už přišla naše chvíle. O BOBa jsme se utkali s vítězi speciální výstavy, tedy s Durcásem a s fenou Joakarát z PL. Darlenka opět předvedla svůj krásný pohyb a i v postoji stála jak modelka a tak se neuvěřitelné stalo skutečností a já jsem i potřetí přijímala gratulaci rozhodčího, tentokrát k titulu nejvyšímu, Darlenka získala titul BOB a to z 65 přihlášených psů! :)

Zaběhli jsme si ještě i o titul BIS, ten získal krásný německý ohař.

Výstava v Zákupech byla povedená, jak organizačně, tak prostředí bylo krásné a nakonec, i když to na začátku nevypadalo, nám přálo i počasí. Takže, za rok opět naschledanou v Zákupech! :)

Fotky na rajčeti.

 

  - - -  - - - - - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI