stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Ta Jižní Morava je jistě krásná zem...

Vloženo: 9.5.2011 | Přečteno: 285x

Tento víkend jsme vyrazili s naší milou brněnskou rodinkou na minidovolenou na Jižní Moravu. Darlenka samozřejmě nesměla chybět, společnost ji dělala zrzečka Aimee, takže jsem měla pocit, že zrzka si to snad užívá ještě víc než já:)

Naštěstí nám vyšlo pěkné počasí a tak se celý prodloužený víkend vycházkovalo, holky běhaly jako správné vizsly, Darča plavčila v každé větší louži, co jsme potkali, prostě relax.

Využili jsme také to, že na Jižní Moravě je hojnost zvěře a po dva večery jsme vyrazily s Jančou a zrzkama do pole, odkud se často ozývali bažanti. Každý večer jsme na zvěř opravdu narazily, ať už na zajochy, bažanty nebo srny. Holky byly jak u vytržení, jestli jsem někdy říkala, že má Darča vlažné hledání, ukázalo se, že je to opravdu nedostatkem zvěře u nás, protože na Moravě hledala Darča i po celodenní túře opravdu moc pěkně, navíc vše okoukávala od Aimee, prostě byla radost na holky koukat. Vzala jsem s sebou i zaječí aport a i to holky zvládly moc hezky, copak Aimee, to je šikulka, to jsem věděla dávno, ale Darča se taky nenechala zahanbit a byla opravdu moc šikovná! Víc takových tréninků a z vloh bychom, myslím, nemuseli mít strach:)

Z víkendu má Darlenka s Aimee spoustu krásných fotek, které fotila Janča, jen co bude chvilka, budou k nahlédnutí na rajčeti. Pro ukázku jedna postojovka, Darlen ve věku 14 měsíců…

- - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI