stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Užíváme podzim

Vloženo: 28.10.2014 | Přečteno: 203x

Podzim se u nás nese ve znamení odpočinku a dovolenkování. Letos jsme si naplánovali dovolenky v dalekých krajích. Nechtěli jsme holky zrzavé trápit celodenními přejezdy autem, a tak jsme se letos dovolenkovali odděleně. Zrzky si užívaly 2 týdny u "babiček a dědečků". Byla to naše první dovolená bez nich, každý den jsme si říkali, jak se asi mají, jestli nezlobí a poslouchají, vyžadovali jsme si nenápadně informace z domova o stavu psů i náhradních páníčků... Věděli jsme, že se maj dobře, ale přece jen, tak dlouho jsme je jěště nikdy nikde nenechali... Každopádně po návratu z dovolenky bylo zřejmé, že oddělením jsme trpěli pouze my. Darlen přibrala na dovolence asi 2 kg během 2 týdnů a když jsem si pro ni přijela, dostávala právě vařené maso, takže na nějaké vítání s paničkou nebyl čas, vlastně si ani nevšimla, že někdo přišel :D Ach ta moje naivita. A v podobném duchu proběhlo i vyzvednutí Natali:)) Ale tak zas víme, že máme psy s dobrými nervy, že jo...:)))

Teď už máme po dovolenkách, takže si opět užíváme procházkování v Jihlavě a okolí, podzim nám docela přeje, je i docela pěkné počasí a tak toho využíváme co to dá a jsme hodně venku. Darlen neustále lítá po polích a hledá a vystavuje a postupuje... Natali zase nosí neúnavně míčky, talíře, klacky a když jde do tuhýho a Darlen v poli vážně na něco narazí, běží to rychle zkontrolovat, aby něco neprošvihla :)

Po dlouhé době jsem také provětrala foťáček, takže několik povedených fotek z podzimní ranní procházky najdete v GALERII :)

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI