stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Velkej a malá, aneb první společný víkend Barnyho a Darlenky

Vloženo: 24.5.2010 | Přečteno: 302x

Měla jsem trošku strach, jak Barny bude malého vetřelce brát, jestli nebude moc žárlit a jestli na mě nezanevře... Naštěstí jsem to asi jen moc prožívala, protože Barny na Daru zareagoval kouzelně. Nejdřív kolem ní skákal jak šíleneček, prostě tanečky, které umí jen on. Potom se na něj vrhla Darinka a začalo rodeo. V pátek jsem se ještě bála, aby Barny Daře neublížil, byl ještě dost neopatrnej a nekoukal, když se třeba převaloval z jedné strany na druhou, jestli pod ním náhodou neskončí Daruška. V sobotu už to bylo o něčem jiném a Barny byl opravdu opatrný. Zato Darlenka si tedy servítky nebrala a kousala Barnyho, kam to šlo. Chudáček, má tak 4 kousance na uších, na čenichu, ale i na zadkuJ Ještě, že je to takové zlatíčko a za ty kousance na Darlenku ani nezavrčel. Dokonce mu hned obsadila gauč, což jsem teda zasáhla, přeci jen je to jeho místečko, a když tam byla ona, nechtěl tam jít. Stejně tak mu lezla do misky, to jsem taky zasáhla. V sobotu dělali jak blázínci, sranda na ně koukat. Na vycházce si Barny čmuchal, a když občas zavětřil (potkali jsme několik zajochů a srny), Darlenka se vždycky zasekla a koukala, co se děje, že je Barny tak v pozoru.

V neděli nám pak už zlatíčka odpadla, Darlenka usnula asi v 11 dopoledne a spala by klidně celý den. Barny z toho byl trošku nervozní a občas popadl plyšáka a významě si to vykračoval kolem chrnící Darlenky, kdy už si jako půjdou zase hrátJ Odpoledne jsme jeli do Herálce k babče, kde se Darlenka potkala s bišonkem mého strýce, který na ni občas štěkl a bylo vtipné koukat, jak Barny pozorně sledoval situaci a když začal bišonek vrčet, rozběhl se k Darlence. Pak teda zase utekl, protože se bišonka neskutečně bojí…:D  Navečer pak zmohla únava i Barnyho a usínal nám trdlo skoro ve stoje;)

Prostě, pejsci si myslím, velmi dobře sedli, měla jsem z toho obrovskou radost. Přiznám se, že mi spadl obrovský balvan ze srdce, měla jsem trošku o Barníkovu důvěru strach. Ale jak jsem doufala, vypadá to, že budeme mít doma príma zrzavou dvojku, která nám ještě ukáže, jak že se řádí ve vizslím stylu;)

- - -

 

navigace: *************************************************************************************** > Aktuality > Velkej a malá, aneb první společný víkend Barnyho a Darlenky
CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI