stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Víkendové překvapení

Vloženo: 30.5.2011 | Přečteno: 264x

Původně jsme měly, hlavně já s Darčou, minulý víked naplánovaný s jasným programem. Jenže, psala jsem už několikrát, člověk míní, osud a někdy třeba i lidská hloupost či nepozornost mění...:) Darlenka byla přihlášena na krajskou výstavu v Dětřichově u Svitav. Sice měla být za své plemeno sama, ale i tak jsem se na tuto výstavu těšila. Darča je momentálně v opravdu prima kondici a je opravdu krásná:) Na výbornou a tedy i vítěze třídy jsme si tedy věřily. Navíc, doprovod na cestu a navigátor byl domluven ten nejlepší, moje nejlepší kamarádka Monička, která se taky moc těšila, protože nikdy ještě na výstavě psů nebyla. A já si říkala, jak ji vším provedu a vše ji vysvětlím... :)

A tak jsme v sbotu vyrazily, nejdřív z Jihlavy do Chlumětína pro Moňulku a pak dál směr Svitavy. Cesta ubíhala rychle, navigace byla famózní. Jen ten poslední kousek, rekreační středisko "jakési pole" nám dalo trošku zabrat, ale nakonec jsme dorazily i tam. Sic na poslední chvíli i tak s velkým překvapením. Nikde nikdo.... Bylo to zvláštní a velmi podezřelé. Nejdřív jsem prohlédla vstupní list...čas jsme trefily...datum bohužel chyběl... tak zásadní věc...bylo 28.5. Chjo, nakonec jsme využily techniky a v době, kdy jsem četla výsledky vyhledávání mi bylo jasné, že tentokrát jsem to tedy pěkně po....kazila:)Výstava se konala, ano, ale až druhý den, v neděli:))) Pořádně jsme se tomu zasmály:) No co, byly jsme na místě a tak jsme se aspoň prošly. Místní lesy byly zřejmě plné zvěře, protože Darlenka běhala jak u vytržení a tak nakonec jsme byly spokojené všechny:) Daruška vyběhaná a já s Mončou vypovídané a vysmáté:)

Odpoledne jsme pak vyrazily s Darčou do Jihlavy a "vytáhly" na vycházku ještě Milana s Natali. Nebylo zrovna nejhezčí počasí, ale bylo, myslím, fajn:)

K té příležitosti jsem dostala za úkol vymyslet i vycházku na nedělní ráno... Pojala jsem to krapet velkolepěji, vyrazili jsme na Javořici, nejvyšší horu Vysočiny. Bylo krásně, holky byly šťasné a běhaly jak torpéda a původně plánované 3 hodinky se "trošku" protáhly, asi na 9... :) Tak nevím, jestli ještě někdy dostanu důvěru k naplánování nějaké vycházky :)))

Fotky na rajčeti, zde.

 

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI