stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Víkendový výcvik v Mešinské hájovně

Vloženo: 14.3.2011 | Přečteno: 283x

Víkend jsme s Darčou strávily výcvikově a to přímo u Jury a Evči v Zalažanech. Bylo to moc fajn, jen v neděli večer jsem měla pocit, že jsem dostala tolik informací, že to asi budu vstřebávat několik dní:)

Výcvik jsme začali v sobotu ráno, a to i s Duráškem a Peťou a se ségrou Dredou. Vyzkoušeli jsme hledání, Durášek byl šikovňák velikej, běhá s velkou chutí a razancí. Darča to pojala trošek vlažněji, ale i tak to bylo fajn. Dreda byla jak triskomyška:) Ona je prostě sluníčko. Chodili jsme poměrně dlouho, psíci se střídali, Jura nás naváděl co a jak dělat a ono to fungovalo! :) Po návratu jsme vše probrali u oběda a pak se šlo opět cvičit.  Aport. Darča měla sic natrénovanej, ale… Nejdřív si ho ode mě i vzala, ze země ho ale už nezvedla, pak už ho prostě nechtěla vůbec. Takže jsme začali pěkně skoro od začátku, a to jak my, tak Peťa s Duráškem. Durášek se ukázal jako velká herečka a tanečník. Darula sice taky odmítala, jen s menším divadlem než Durášek, ale prostě nešlo to jinak, než že jim oběma kozlík nakonec v mordě stejně skončil. Psíci se střídali u aportu a Jura nám u toho opět povídal co a jak, co dělat a čeho se vyvarovat. Potom jsme vyrazili na louku s křepelkami v batůžku, vyzkoušet vystavování. V tomto směru se jako největší frajer ukázal Durášek, který vystavuje krásně pevně a na to, že to bylo poprvé i dlouho. Darča taky vystavila celkem pěkně, i když ne tak dlouho jako Durcás. Každopádně určitě to bylo na pochvalu;) Po návratu jsme opět zkoušeli aport a pak opět křepelky a vystavování a trochu hledání. Psíci večer odpadli a my s Peťou taky:)

- - - - - - - - - - - -

Druhý den nám do party přijel další mravenec, Drago. Ten už má po vlohách i podzimkách a tak jsme se tak nějak koukali, jak že to má vlastně vypadat. Opět jsme se střídali v hledání, kde Darča byla kousek po kousku lepší a lepší a večer už hledala moc pěkně. V batůžku jsme si opět nesli křepelky. Durášek opět parádně vystavoval, Darča už ale vyčůraně věděla, co ji čeká a spíš už radostně hopsala a hnala se ke křepelce jak zběsilá. Vystavování budeme ještě muset potrénovat:) Drago vystavoval samozřejmě ukázkově, byla krása na to koukat! Ani v neděli nás neminul aport a nutno dodat, že i v tom se psíci za ty pouhé dva dny zlepšili. Durášek přestal tancovat a hérečkovat a Darča vypadala, že se pro to teda nakonec natáhne, už jen kousek… :)

Odjížděli jsme v neděli večer, obě příjemně unavené a hlavně se spoustou nových informací a s přesvědčením, že se do Zalažan zase brzy vrátíme a už se na to moc těšíme:)

Celý víkend nám dělali společnost nejen Jura s Evičkou, ale i štěndo pointra, Karel, do kterého jsem se teda pěkně zakoukala, nejraděj bych si ho odvezla s sebou… Tak třeba někdy jednou … :)

- - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI