stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Výcvik s kachnou

Vloženo: 15.7.2011 | Přečteno: 244x

Včera jsme vzali s sebou na vycházku provětrat kachnu a holky čekala po dlouhé době zase troška výcviku. Já jsem se původně chtěla jen koukat, protože jsme teď s Darčou výcvik opravdu přehodily na druhou kolej a vzhledem k tomu, že ještě neměla peří v mordě, jsem nechtěla něco hrotit. Nakonec si to ale zkusila i ona.

Zkoušeli jsme aport nejdřív na souši, Natali nám předvedla, jak to má vypadat, brala kachnu krásně na plnou mordu, s radostí a chutí. Darlenka si nejdřív kachnu očuchala, ale do mordy ji teda nechtěla ani za nic. Tak jsme ji lehce pomohli a nakonec to šlo. Nakonec jsem ji i zkusila nechat kachnu přinést. První i druhý pokus byl super, pěkně kachnu přinesla a předala, pak se ji už ale moc nechtělo, takže jsme to dál už raděj moc nehrotili.

Ve vodě na tom byla Natali stejně dobře jako na souši, Naťulda je prostě aportér profesionál:) Darča nejdřív vše pozorovala, potom mi kachnu taky z vody 2* přinesla, i když teda s vyplivnutím na břehu, ale trošku jsem ji pomohla a nakonec to vypadalo i jako aport:)

Holky si to myslím užily, hlavně Natali byla nadšená a ještě si pak kachnu i hrdě nosila v mordě kousek cesty:) Já jsem si to tedy užila o něco méně, bylo to moje první cvičení s mrtvolkou a teda nic moc... :)

S Darlen teď budeme muset ještě pořádně zapracovat na utvrzení aportu na atrapách a pak se teprve vrhnem na ty mrtvolky, uvidíme, jak nám to půjde:) A Natali, kdyby se podařilo sehnat ještě nějakou zvěř a bylo dost času, by myslím klidně mohla vyrazit na podzimky, je to prostě lovec tělem i duší! :)

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2023 Web From Pixels group
design by BORI