stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Výstavní víkend, aneb 2xCAC, 1xres.CAC, 1xBOB! :)

Vloženo: 21.12.2012 | Přečteno: 228x

Nejsme zas tak velcí výstavní fanatici, ale občas mě prostě napadne, že bych Darlen měla zase někde ukázat, a protože jsem beran, většinou toto předsevzetí dotáhnu do konec. Přihlásila jsem proto Darlen na dvoudenní výstavu do Slovenské Nitry a aby toho nebylo málo, ještě v pátek před touto výstavou se konala národní výstava v Polském Walbrzychu, a tak jsme nakonec jeli i tam. Logisticky velmi náročné, a to hlavně vzhledem k příšernému počasí, kdy se sypal sníh jak peří z peřiny a dělala se námraza, ale tak vyrzili jsme.

A udělali jsme dobře. V Polsku se nám zadařilo opravdu moc pěkně a Darlen is vybojovala tituly V1, CAC, stala se nejlepší fenou plemene a nakonec se stala i nejlepším jedincem plemene, tedy získala titul BOB!!! Na další soutěže jsme pak vzhledem k počasí nečekaly.

Domů jsme dorazili po 22:00 a druhý den v 5:00 jsme už zase vstávali a vyráželi směr Nitra. Cesta byla naštěstí v pohodě, až na ty kolony v samotné Nitře, organizátorsky tedy ne zrovna zvládnuté. Nakonec jsme musely s Darlen vyskočit z auta a dojít na výstaviště pěšky, abychom vůbec stihly posuzování.

První den Darlenka získala ve třídě pracovní titul V2, res CAC. Panu rozhodčímu se zdála příliš malá. No nevím, ještě v květnu na slovenské klubovce se nad ni rozplýval, ale tak budiž, i res. CAC je fajn:)

Druhý den se nám už dařilo o chlup lépe a Darlenka v třídě otevřené získala titul V1 CAC.

Těmito úspěchy se nám za jediný víkend podařilo k českému přidat ještě i čekatelství polského a slovenského šampiona a nezbývá než doufat, že se nám tito šampionáty podaří příští rok dokončit. Ale to se uvidí, jak se Darlenka dostane do formy po štěňátkách;)

Během návštěvy Nitry jsme si vyběhli i na místní kopec, Zobor, krásné místo a vzhledem k parádnímu počasí jsme si užili i nádherný výhled:)

Fotky jsou v galerii:)

- - - - - -

navigace: *************************************************************************************** > Aktuality > Výstavní víkend, aneb 2xCAC, 1xres.CAC, 1xBOB! :)
CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI