stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Vystavování na křepelkách

Vloženo: 13.4.2011 | Přečteno: 291x

V pátek jsme si díky Milanovi od Natali (Alfa Buona Casa), který sehnal křepelky na cvičení, a díky jeho pozvání na cvíčo, mohli zase vyzkoušet vystavování. Do této chvíle jsme to zkoušeli pouze v Zalažanech, kde Darča první den docela pěkně vystavila, druhý den už ale věděla o co jde a spíš už jen vyrážela. Měli jsme taky možnost si zkusit vystavování bažanta, to ale díky Darčině nemoci jaksi vyznělo do ztacena. Byla jsem tedy docela hodně zvědavá, jak to bude tentokrát.

Na cvičení jsme vyrazili s Milanem a Natali a s Tomem a Ditou a jejich Ebi. První na řadu šla Natali a byla krása na ní koukat, křepelky navětřila pěkně z dálky a od začátku pomalu postupovala a nakonec krásně pevně vystavila pózou známou s fotografií. To samé pak zopakovala i při dalších pokusech. Nati je prostě šikulka! :)

Pak jsme už vyrazily my s Darčou, nejdřív jsem pomalu ani nevěděla, kam Darču navést, pak ale taky navětřila a dovedla mě sama. Pěkně postoupila, krátce vystavila. Druhou křepelku už vystavila déle. Měla jsem z ní opravdu radost. Nebylo to samozřejmě tak dokonalé jako u Natali, Darča ale teprve zjišťuje co je zvěř a co a jak, takže na začátek to bylo myslím fajn:)

Po nás už šla na řadu Ebi, cítila křepelky už z opravdu velké dálky, nos má teda prvotřídní. Nejdřív měla pocit, že ji páníci moc brzdí. Postupně se ale uklidnila a i ona, stejně jako Natali, moc pěkně vystavila.

Zkoušeli jsme vystavování každý 4 krát. Darča byla čím dál šikovnější, poslední pokus u druhé křepelky pak vystavila už opravdu moc pěkně a celkem i vydržela chvilku pevně stát, šikulka! :)

Díky tomuto cvičení jsem si uvědomila, jak je na Darlence krásně vidět, jak s přibývajícími měsíci života začíná chápat, o co že to vlastně půjde, začíná rozumět svým instinktům a moc se snaží a moc ji to baví:) Tak teď už jen abych ji to moc nekazila :)

Za fotky děkuji Tomovi a Ditě

- - -  - - - - - - - - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI