stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

CINNAMON DIAMONDS

Zkoušíme syrové

Vloženo: 17.1.2012 | Přečteno: 197x

Tak už došlo i na mě:) Koupila jsem knihu od paní Novosádové - BARF. Po přečtení pár stran jsem pustila Internet a začala vybírat mrazák. Nakonec ale zvítězil rozum, pořízení mrazáku budu muset nechat na později. Pár dní jsem to vydržela a nakonec jsem se rozhodla to zkusit i s tím pidimrazáčkem v ledničce:) Je tam sice mrtvolka zajocha přichystaná na výcvik, ale ještě se tam k ní něco vejde. Už o víkendu jsem koupila holkám nějaký to masíčko. To ale dostaly spíš jako zpestření. No a v týdnu jsem už nakoupila nějaký to maso, nějaký ty vnitřnosti a kosti, vše normálně v obchodě v malých baleních. Koupila jsem salát, mrkve a papriky a bylo. Odpoledne jsem to vyndala z ledničky, přichystala Darlence porci k večeři a ještě 3 porce na zamražení. Darlenka mi celou dobu asistovala a když jsem ji večeři nabídla, byla bez sebe, málem se tím udusila:)

Natali syrové taky chutná, bohužel přes týden jsou s páníčkem v práci a páníkovi se to zatím chystat moc nechce. Tak ale uvidíme, Natali by BARF prospěl přece jen ještě o něco více než Darlence, protože Natali je prostě nežravec. Když jsme ji ale nabídli syrové, snědla to s velkou chutí... Tak uvidíme, třeba když páník uvidí, jak ji to o víkendu šmakuje, přece jen to zkusí:)

Jinými slovy, Barf se u nás setkal s velkým ohlasem a pokud to jen trošku půjde a bude to Darlence, potažmo oběma holkám vyhovovat, pokusímse se to realizovat nějak i do budoucna (jen nevím, co budu dělat s tím pytlem granulí, co mě čeká na poště:)

Jinak, poslední dny si konečně užíváme zimu, krásně u nás nasněžilo a  holky jsou tak ve svém živlu. Nové fotečky z ledna jsou tady nebo ve fotogalerii.

- - - - - -

CINNAMON DIAMONDS
Menu
Kontakt

Ing. Jana Vojtová

cinnamondiamonds@gmail.com

 

 

Rychlé zprávy

Darlenka nás na vždy opustila. Nikdy na ni nezapomeneme, byla mi vším <3

 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI